איפה אפשר לעשות קורס אנגלית עסקית במרכז?

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות
השאירו פרטים ונחזור אליכם

בעלי תפקידים בחברות שמשתפות פעולה בעסקים ובעבודה עם חברות בינלאומיות מכירים את הצורך בלימוד אנגלית עסקית במרכז, ומשום כך גדל הביקוש ללימודים אלה מדי שנה. רונית ארזי מציעה לכם לימודים כאלה באווירה נעימה ולאחר שנים רבות של ניסיון, כאשר לא רק השפה קובעת את ההצלחה, אלא גם התרבות העסקית ושיפור התדמית שלכם, כך שתוכלו להרגיש נוח עם אנשים שהליטוש התדמיתי שלהם הושג אחרי שגדלו בתרבות שהיא טבעית להם. אפשר ללמוד אנגלית עסקית ותדמית מתאימה יותר לעבודה עם גורמי חו"ל, וכדאי מאוד ללמוד מהמנוסים ביותר.

למה קורס אנגלית עסקית במרכז הוא פשוט יותר בימינו?

  • הליטוש הפך להיות חלק טבעי יותר מחיינו בזכות סרטים, תכניות טלוויזיה ונסיעות לחו"ל שהפגישו ישראלים רבים עם עידון ותחכום רב יותר. רבים רוצים ללמוד זאת וכבר אין התנגדות צברית טיפוסית למה שמלמדים אותנו על חו"ל והתנהלות עסקית בינלאומית.
  • אנגלית עסקית מרחיבה את האופקים שלנו אבל גם נותנת לנו כלים טובים יותר לפתח קריירה לא רק בתחום שלנו, אלא בכלל. בעולם של הזדמנויות שנפתחות בכל יום מחדש עם השתנות שוק התעסוקה, מי שיש לו יותר כלים יש לו יותר סיכוי להצליח ולשרוד בעולם תחרותי.
  • מי שצובר יותר מיומנויות מקבל יותר עבודה גם במקום התעסוקה הנוכחי שלו. מיומנויות בעולם התעסוקה אינן נחשבות רק להכשרה מקצועית אלא גם תקשורת טובה ויכולת לדבר בקודים ובשפה ששולטת בתחום העסקים. מי שמצליח לרכוש יותר מיומנויות גם יצליח יותר בתפקידו ויקבל לאט לאט יותר סמכויות, יותר קידום, יותר קרדיט להצלחה.
  • נטוורקינג הוא שם המשחק ולא רק לצורך קידום עסקאות אלא גם כדי לצבור מודיעין עסקי שמקדם את החברה שלכם ואתכם. בדיוק לשם כך נועדה שיחת "הסמול-טוק" ויצירת האמון שמאפשרות לכם לאסוף מידע שיסייע לכם.

בחרו מורה ללימוד השפה העסקית

כשאתם בוחרים לשפר את הידיעות שלכם בשפה עסקית שתוביל אתכם להצלחה, הקפידו לבדוק האם המורה שלכם מנוסה בעבודה עם תלמידים כמוכם ומה יש לה להציע לכם. כל שיפור שפה מחייב גם תרגול ומעקב אישי אחר התלמיד כדי לבדוק את הטמעת החומר. צרו קשר כדי לבדוק את האפשרויות שמוצעות לכם.

מאמרים
דיבור באנגלית עסקית

לכל שפה יש שלושה רבדים עיקריים: הקריאה, הכתיבה והדיבור. ככל שעוסקים בדיבור באנגלית עסקית, הרי ברור שלא הכתיבה או הקריאה

קרא עוד »
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support