תהליך ייחודי

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות
השאירו פרטים ונחזור אליכם

כמורה פרטית לאנגלית עסקית, הערך המוסף הגדול ביותר שלי הוא התהליך הייחודי שפיתחתי, שמוביל פעם אחר פעם לתוצאות משביעות רצון.

מה הופך את התהליך שלי לכל כך ייחודי? אני שמחה ששאלתם. ראשית כל, אני מאמינה שאנגלית עסקית מוצלחת נשענת על בטחון עצמי. בעסקים חשוב לא רק מה אומרים, אלא בעיקר איך אומרים. זו הסיבה שחשוב לי לנסות להעצים את ביטחונם העצמי של תלמידיי, בבואם לדבר באנגלית.

אני מקנה לתלמידים שלי ביטחון עצמי במיומנויות השיחה שלהם באנגלית במהירות שיא. תלמידים רבים מרגישים משמעותית יותר טוב עם עצמם ועם האנגלית שלהם כבר בסוף השיעור הראשון – בעיקר אלו שהרגישו כל חייהם שאנגלית היא מכשול שלעולם לא יצליחו להתגבר עליו. אני מוצאת את הדרך הייחודית להגיע לכל אחד, על פי רמתו, אישיותו, וצורת התפישה שלו. אני מלמדת באווירה תומכת, ולוקחת אותם מהמקום בו הם נמצאים למקום אליו הם רוצים להגיע.

שנית, יש את עניין התדמית והתרבות העסקית. כיועצת תדמית ותרבות עסקית ותיקה ומי שייבאה את נושא התדמית האישית לישראל בשנות השמונים, אני מביטה על המכלול. התלמידים שלי זוכים לקבל ממני לא רק כלים להבנה, כתיבה ושיחה באנגלית בסביבה עסקית, אלא גם את הכלים לשדר טוב יותר את העוצמות הטבעיות שלהם.

ובסופו של דבר, יש את השפה עצמה. זו נרכשת באמצעות לימוד קל, ידידותי למשתמש, באווירה נינוחה, מבלי להתפשר על תוצאות. במהלך הקריירה הענפה שלי, נזקקתי לא פעם ולא פעמיים לאנגלית עסקית מלוטשת על מנת לקדם את מטרותיי, כך שאני יודעת מה צריך לדעת על מנת להצליח. את הידע והכלים שרכשתי, יחד עם ההבנה האינטואיטיבית שלי בנבכי השפה, אני משתדלת להעביר לתלמידיי באופן המדויק ביותר, בהתאם ליכולותיהם וליעדים שהציבו לעצמם.

רוצים לדעת איך להביע מילים שפותחות דלתות? אני מזמינה אתכם ליצור עמי קשר עוד היום, ולהתחיל ללמוד אנגלית עסקית ברמה הגבוהה ביותר.

לשיחת ייעוץ עם רונית ארזי, מורה לאנגלית עסקית במרכז, צרו קשר בטלפון 054-804499 או בדוא"ל ronit@ronitarazi.co.il. למדו אנגלית בקלי קלות!

לימודי אנגלית עסקית
מאמרים
אנגלית מדוברת

כל ילד לומד אנגלית בבית הספר, ועדיין ישראלים רבים מתקשים לנהל שיחה שוטפת באנגלית כשהם נדרשים להציג מוצר חדש בפני

קרא עוד »
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support