אנגלית בקלי קלות

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות
השאירו פרטים ונחזור אליכם

אנגלית בקלי קלות עם שיעורים פרטיים אחד על אחד

אנגלית בקלי קלות – כמעט מדי יום אני נתקלת באנשי עסקים ומנהלים ישראלים שאינם מצליחים להתבטא באנגלית כפי שהיו רוצים, ומוצאים את עצמם "שוברים שיניים" בניסיון לקיים שיחה. כמורה לשפות אני מבינה את החשיבות של יכולת התבטאות, בכל שפה ובכל מקום. חוסר היכולת להגיד את מה שהתכוונת יכול להיות מתסכל, כמו גם להשפיע על האופן שבו תופסים אותך האחרים. לימוד שפה הוא העיקר, אולם שפה אינה רק אוצר מילים ודקדוק. ההופעה, הקלילות, צורת הביטוי – לכולם חשיבות בהצגה עצמית מוצלחת. לכן, מניסיוני כיועצת תדמית ותרבות עסקית אני משלבת בלימודי השפה גם כלים העוזרים לפתח ביטחון עצמי והופעה. דמיינו את עצמכם משוחחים בקלילות במסיבת קוקטייל, בקבלת פנים בכנס מקצועי,אנגלית בקלי קלות בפרזנטציה עסקית או פשוט בשיחה ידידותית עם שכן לטיסה. ברוב המקרים פחות חשובה המילה המדויקת, אלא האופן שבה היא נאמרת.

לימודי אנגלית בקלי קלות

לימודי אנגלית בקלי קלות יעזרו לכם להוציא מעצמכם את הידע שכבר צברתם מבלי לשים לב, ולרכוש ידע חדש בקלות, בכיף ובלי סבל וייסורים הכרוכים לעיתים בלמידה, והמונעים מרבים לעשות את הצעד לקראת הרחבת אופקיהם. היישום של השפה אנגלית בכל תחומי החיים חשוב לנו במיוחד בעידן של מדיה חברתית ושל מעבר לשירותי אונליין בכל דבר. אנגלית הינה חובה, ולכן רונית ארזי תשמח ללמד את השפה לכל מי שחסרה לו שליטה בכך, כדי שתוכלו להתנהל טוב יותר בעולם שכולו דובר אנגלית.

 

מה תוכלו לעשות אם תלמדו אנגלית בקלי קלות?

 • אנגלית הינה שפת העסקים כיום. העולם הוא מעין רשת גלובלית המקשרת את כולם, ועל אנשי העסקים להכיר את השפה על מנת שיוכלו לתקשר עם עמיתיהם במדינות שונות, וליצור קשרים עסקיים וחברתיים.
 • יהיה לכם קל יותר לקרוא מסמכים רשמיים, כולל כל מה שקשור לקניות בעידן החנויות האינטרנטיות, או להתכתב עם גורמים רשמיים בחו"ל. תוכלו לנהל בעצמכם שיחות ועידה באנגלית, לסגור עסקאות וכן לגלוש ללא תרגום באתרים שמעניינים אתכם.
 • אם אתם זקוקים לאנגלית בעבודה זה הזמן לשפר את הידע שלכם כדי לייצג את מקום העבודה שלכם בצורה מכובדת יותר וכדי להבין מה כותבים לכם. אין ספק שאי הבנות רבות יכולות להימנע אם תדעו אנגלית בקלי קלות במידה מספקת כדי להבין את השפה הרשמית שבה כותבים לכם.
 • תוכלו לנהל שיחות בקלות בכל מקום בחו"ל ולהגיע לאן שאתם רוצים באמת במקום להתפשר על מה שמציעים לכם. תוכלו גם לדבר עם תיירים בישראל ובכלל, לנהל שיחות מעניינות במדיה החברתית ובכך להרחיב את מעגל ההיכרויות והעניין שלכם.

ללמוד שפה נוספת בפשטות

בסופו של דבר, אנגלית היא שפה שכבר די מוטמעת בנו משום שאנחנו שומעים אותה כמעט בכל מקום. אפשר לסדר את כל הידע הזה וללמוד עוד אנגלית אחרי שמשפרים את הביטחון העצמי, ומתחילים להתקדם בעזרת מורה מנוסה שיש לה לא רק ידע בשפה אלא גם שיטות לימוד יעילות וממוקדות כדי לשפר את השליטה והביטחון העצמי שלכם באנגלית.

אז איך לומדים אנגלית בקלי קלות?

אנגלית בקלי קלות אולי נשמעת כמו עוד סיסמת מכירות או משחק מחשב משנות התשעים (תלוי מתי נולדתם…), אבל לימודי אנגלית ממש לא חייבים להיות עול, כמו זה שהרבה מאיתנו עוד זוכרים מימי התיכון. למעשה, כל אחד יכול לשפר את האנגלית שלו באופן משמעותי באמצעות שיעורי אנגלית פרטיים אצל מורה או מורה שיודעים היטב כיצד ללמד. אצל רונית ארזי תוכלו ללמוד אנגלית לכל מטרה שתרצו: אנגלית יום יומית, אנגלית עסקית, שיפור האנגלית לצורך מבחן הפסיכומטרי, לצורך מבחני קבלה ללימודים זרים וכו'.

 • מרחיבים את אוצר המילים באופן מהנה: שינון של מילים הוא לא כיף גדול ובניגוד למה שאולי אמרו לכם בבית הספר, גם לא יקדם אתכם הרבה. דרך אחרת ואפקטיבית היא קריאת טקסטים רלוונטיים מהעיתון או מאתרי אינטרנט. יחד עם זאת, קריאה מונחית עם מורה פרטית יכולה להיות אפילו יותר אפקטיבית.
 • מתרגלים סיטואציות אמיתיות של ניהול שיחות: אחת הסיבות לכך שקשה לנו להתנהל באנגלית מדוברת היא שאנחנו לא נמצאים מספיק בסיטואציות שדורשות מאתנו לדבר פנים מול פנים עם אנשים באנגלית. וגם אם אנחנו כבר עושים זאת, לפעמים הלחץ גורם לנו לגמגם ולשכוח את מה שרצינו לומר. לעומת זאת, כשאנחנו לומדים אצל מורה פרטי, יש לנו יכולת לתרגל זאת בסביבה נוחה ומוכרת.
 • כותבים באנגלית ביום יום בלי לפחד: רבים חוששים מכתיבה לא נכונה או שגיאות צורמות בכל פעם שהם מתחילים לכתוב מייל באנגלית, אבל ברגע שמבינים שלא כולם מצפים מכם לכתוב ב-100% בלי שגיאות, קל יותר להתחיל.

רונית ארזי – המורה שקל וכיף ללמוד איתה

אחרי שהבנו עד כמה לימודי אנגלית באמת יכולים להיות חוויה מהנה ולא רק משימה מעיקה, הגיע הזמן למצוא את המורה הטוב ביותר שאתם יכולים. לרונית ארזי יש את כל התכונות הנדרשות שהופכות אותה בדיוק למורה כזו: ניסיון של עשרות שנים בליווי תלמידים ברמות שונות, עבודה על שיחות בעל פה ושפת גוף, ובעיקר יצירת אווירה נעימה בסביבה תומכת.

לימודי אנגלית עסקית בקלי קלות

לימודי אנגלית עסקית הפכו לפופולאריים ביותר מאז שישראל נפתחה לעולם הגדול. חברות ישראליות החלו לפתח קשרים ענפים עם מותגים וחברות גדולים מחו"ל, בעיקר בתחום הטכנולוגי, אבל לא רק. מנגד, חברות בינלאומיות פתחו סניפים מקומיים או מרכזי פיתוח בישראל. רונית ארזי עונה על הצורך הזה ומציעה לימודי אנגלית עסקית המתאימים לאנשים פרטים, מוסדות וארגונים ומספקים את כל מה שדרוש היום להתנהלות מקצועית באנגלית.

במה יכולים לתרום לכם לימודי אנגלית עסקית בקלי קלות?

 • פגישות מקצועיות: למעט מקרים ספציפיים בהם עדיין משתמשים במתורגמנים, מרבית הפגישות העסקיות הבינלאומיות היום מתקיימות באנגלית. יכולת ניסוח בשפה גבוהה עם אוצר מילים רלוונטי תורמים לאפקטיביות של השיחות ולרושם החיובי שאתם עושים על הצד השני.
 • כתיבת קורות חיים וראיונות עבודה: לארגונים וחברות רבים במשק חשוב לסנן את המועמדים הפוטנציאלים על פי רמת האנגלית שלהם כבר בשלבים ההתחלתיים, והדבר דורש לדעת כיצד לכתוב קורות חיים מקצועיים באנגלית ולהפגין שליטה טובה באנגלית תוך כדי שיחה (גם אם רק חלק קטן מהריאיון מתקיים באנגלית).
 • פרופיל עסקי: מעבר לקורות החיים, הפרופיל העסקי שלכם או של העובדים שלכם נמצא בגוגל וברשתות עסקיות כגון לינקדין. שם לא פחות חשוב לדייק בפרטים וליצור פרופיל שבאמת יחשוף את הידע המקצועי והכישורים שלכם.
 • תכתובות עסקיות: ברבים מהמקומות תכתובות עסקיות מתנהלות באנגלית על בסיס יומי, ולכן לא משנה איך אתם מסתכלים על זה, חייבת להיות לכם את היכולת להתנהל בעזרתן באופן שוטף.

לימודי אנגלית עסקית בקלי קלות עם רונית ארזי

רונית ארזי הגיעה מתחום השיווק התדמיתי וכבר בשנות ה-80 הקימה את אחת מהחברות הראשונות בארץ שעסקו בתחום. אך לאחר שהבינה כי אפילו אנשי העסקים והמנהלים הבכירים זקוקים לצחצוח האנגלית שלהם כדי לנהל שיחה קולחת באופן בטוח, נכנסה לתחום לימוד האנגלית ושילבה בין שתי האהבות הגדולות שלה. בזכות זאת, רונית ארזי מעניקה לא רק את ידיעת השפה, אלא גם שמה דגש על אופן הניסוח ובניית הרושם הראשוני של הדובר על הצד השני, דבר חשוב מאין כמוהו כאשר מדובר על העולם העסקי המודרני. 

אנגלית בקלי קלות עם רונית ארזי

בכל פעם כשאתם נדרשים לדבר באנגלית הקול שלכם רועד? תחושה נוראית של חוסר ביטחון משתלטת עליכם ואתם עושים הכול כדי להתחמק מהסיטואציה? הגיע הזמן שתדעו: יש כזה דבר אנגלית בקלי קלות וגם לכם מגיע ליהנות מזה! ללמוד אנגלית בימינו איננו מורכב כפי שזה אולי היה בעבר, שכן ישנן שיטות לימוד מתקדמות ויעילות. כמו כן, לימודי אנגלית עסקית הינו תחום ספציפי שיהפוך את חווית הלימוד גם למהירה יותר, אז למה אתם מחכים? מוזמנים לפנות אל רונית ארזי, ללמוד אנגלית וליהנות מכל רגע!

אנגלית בקלי קלות: יתרונות רבים וחשובים

לימודי אנגלית בקלי קלות יכולים לסייע לכם מאוד במישורים שונים, כמו לדוגמא:

 • תוכלו לכתוב מיילים ומצגות בעבודה
 • תוכלו להתקדם לעבוד בחברות גלובאליות
 • תוכלו להיות הנציגים של החברה שבה עובדים בכל כנס במקומות שונים בעולם
 • תוכלו להשתלב באינספור פרויקטים שיפתחו לכם דלתות עסקיות מעניינות

ובמילים אחרות: במקום להמשיך ולהגביל את עצמכם מבחינה מקצועית, משום שאינכם יודעים אנגלית, אתם יכולים ללמוד, להתקדם ולפתוח לעצמכם דלתות משמעותיות ביותר בקריירה. אין זה משנה באיזה תחום אתם עוסקים כי ידיעת אנגלית תשפיע לטובה על המוניטין שלכם, על התחושה ועל הפרויקטים שבהם אתם יכולים להיות מעורבים.

לומדים אנגלית בשיטה המתאימה לכם אישית

הניסיון מוכיח שכל תלמיד לומד הכי טוב בשיטה אחרת, והחוכמה האמתית היא להתאים את השיטה לתלמיד ולא להפך. אצלי, רונית ארזי, אתם הולכים ליהנות משיטת לימוד נפלאה, מהתאמה אישית לכל תלמיד ומתוצאות שלא מאחרות להופיע. אתם תראו שמהר מאוד מהרגע שבו תתחילו ללמוד אצלי אנגלית התחושה שלכם תשתנה ותמצאו את עצמכם מדברים בכל מפגש עסקי עם השותפים שלכם מחו"ל. תוכלו לקחת חלק בשיחות חולין באנגלית, להעביר ביקורת על טור מהעיתון או לתת אינפורמציה תיירותית לכל מי שמגיע לבקר בישראל. התקשרו אלי למספר: 054-8044999 ותיהנו גם אתם מלימודי אנגלית בקלי קלות.

לימוד שיחה באנגלית

בניגוד לעבר אז לימוד אנגלית התבטא בעיקר בלימוד קריאה וכתיבה כיום אנו יודעים כי לימוד שיחה באנגלית הוא חלק לא פחות חשוב בתהליך רכישת והטמעת השפה. לצערנו, בתי הספר אינם מחזקים מיומנות זאת ורבים מוצאים את עצמם לפני הטיול הגדול או לפני שלב הראיונות לעבודה ללא היכולת לנהל שיחה איכותית בשפה האנגלית. תופעה זאת מורכבת הן מהיעדר השקעה בתחום והן מחוסר ביטחון עצמי אשר מניב תקשורת לקויה. מבקשים לשפר את כישורי השיחה שלכם? פנו עוד היום לרונית ארזי ותקבלו את הסיוע לו אם זקוקים.

החשיבות של לימוד שיחה באנגלית

שיחה היא הדרך שלנו לתקשר עם העולם בין אם אנו מבקשים לקנות בגד חדש ובין אם אנו מבקשים לבצע עסקה של אלפי שקלים. כמובן שבעברית השיחה קולחת אך מה קורה כאשר אנו נכנסים לעולם העסקים או נמצאים באמצע הטיול שלנו בניו יורק? כאן אנו זקוקים לכישורי האנגלית שלנו אך האם הם נמצאים?

השפה האנגלית היא חלק בלתי נפרד מהעולם הזה, זוהי שפה בינלאומית ואנו נפגוש בה בכל מקום אליו נגיע בעולם. אך לא רק במחוץ לגבולות ארצנו היא בולטת אלא גם כאן בישראל. התחום העסקי הולך ותופס תאוצה ועל מנת לתקשר עם מדינות שונות, לבצע עסקאות או לשמור על קשרים קונקרטיים יש לשלוט ברזי השפה האנגלית. אין ספק כי כיום לימוד שיחה באנגלית נחשב למוצר חשוב ומשמעותי עד מאוד.

הדרך הבטוחה לנהל שיחה

פעמים רבות אנו שולטים בשפה ובכל זאת מוצאים את עצמנו מגמגמים אל מול הגורם איתו אנו משוחחים. חשוב לזכור מעבר לרכישת אוצר מילים ולקסיקון רחב חשוב לעבוד גם על תחושת הביטחון בעת השימוש בשפה. ביטחון עצמי נמוך בעצמנו וביכולות שלנו תשפיע באופן ישיר על שטף הדיבור. רונית ארזי הינה מורה לאנגלית הפועלת בשני המישורים גם יחד. בעזרת ניסיון לא מבוטל רונית תזהה את הקושי ואת מקורות ותתאים את שיטת הלימוד הנכונה ביותר עבור כל תלמיד ותלמיד אשר תעזור לו להתגבר על המכשולים ולהגיע בבטחה אל היעד- כלומר, אל שיחה נכונה ורציפה.


שאלות נפוצות:

מהי הדרך הקלה ביותר ללמוד אנגלית ברמה גבוהה?

הדרך הקלה והמהירה ביותר ללמוד אנגלית היא בעזרת אדם מקצועי שיודע כיצד להעביר את חוקי הדקדוק ולהעשיר את אוצר המילים שלך.

מדוע לבחור ברונית ארזי כמורה לאנגלית?

רונית ארזי היא מורה מקצועית בעלת יותר מ-10 שנות ניסיון בהוראה פרטנית של אנגלית עסקית. רונית לא מבקשת מהתלמיד להתאים את עצמו אל תוכנית הלימודים אלא מתאימה את תוכנית הלימודים בהתאם לצרכי התלמיד וקצב הלמידה שלו.

איך ניתן לקבוע שיעור?

במידה וגם אתם רוצים לקחת את האנגלית שלכם צעד או שניים קדימה – צרו קשר עוד היום עם רונית ארזי בטלפון 054-8044999.

אנגלית בקלי קלות
מאמרים
שרי: הסבלנות משתלמת

רונית היקרה, רציתי להביע את תודתי הרבה. את מורה נפלאה, קשובה, סבלנית ומתחשבת. כמו כן, הינך מאמנת נהדרת וחברה מדהימה.

קרא עוד »
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support