התוצאה

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות
השאירו פרטים ונחזור אליכם

אנגלית עסקית הינה אמצעי פרקטי להשגת מטרות ויעדים. כתלמידים, אתם רוצים לדעת שאתם בידיים טובות, ושהתוצאה הסופית תסייע לכם להגשים את מה שהצבתם לעצמכם. אז לאיזו תוצאה ניתן לצפות?

מרבית התלמידים שפוגשים אותי בפעם הראשונה מדברים איתי על מבחן התוצאה. האם אדע אנגלית עסקית בתום התהליך. האם אוכל למכור יותר מעבר לים? האם אוכל להעביר פרזנטציה בביטחון, לקשור קשרים איכותיים? האם אצליח לעבור את ראיונות העבודה באנגלית בהצלחה? אני שמחה להיתקל בתהיות מסוג זה, כיון שאלו באמת השאלות החשובות ביותר.

לאיזו תוצאה ניתן לצפות, כשבאים ללמוד אנגלית עסקית? התשובה תלויה ברמת הציפיות של כל תלמיד ותלמידה, והמטרות שנציב יחדיו בתחילת התהליך. התלמידים שלי מסיימים את תהליך הלמידה, כאשר יש להם יכולת הבעה נכונה ונאותה באנגלית עסקית, עם הרבה יותר בטחון והרבה פחות היסוסים. למעשה, אלו שני הדגשים העיקריים שלי: מצד אחד הבעה נכונה, ומצד שני העצמת בטחון העצמי כשמדברים באנגלית. אלו שני המרכיבים להצלחה, והם משפיעים ומושפעים האחד מן השני.

לאחר תהליך הלמידה, תלמידיי יוצאים "לעולם הגדול" כשהם שיפרו לאין ערוך את  יכולת ההבעה שלהם באנגלית ,הבנת הנשמע באנגלית ואת אוצר המילים הרלוונטי להם. כמו כן, הם מצוידים ביכולת להעניק תשובות ענייניות, בקלות רבה, הרבה יותר מבעבר. בנוסף, יש להם מודעות רבה יותר להיבטים של תדמית, תרבות עסקית ויצירת רושם עסקי חיובי.

בסופו של דבר, התהליך צריך להוביל לתוצאות. בין אם מדובר באשת עסקים ממולחת, אקדמאי בעל שם, מועמדת למשרה בכירה או בעל עסק שרוצה להתפתח, אנגלית עסקית צריכה להוביל אתכם למימוש היעדים המקצועיים שלכם. אז אם אתם רוצים לדבר אנגלית בביטחון וברהיטות ולהצליח במהירות, צרו קשר עוד היום!

אנגלית בקלי קלות
מאמרים
אנגלית בקלי קלות

אנגלית בקלי קלות עם שיעורים פרטיים אחד על אחד אנגלית בקלי קלות – כמעט מדי יום אני נתקלת באנשי עסקים

קרא עוד »
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support