הצורך

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות
השאירו פרטים ונחזור אליכם

חושש מראיון העבודה באנגלית? כוססת ציפורניים לקראת ההרצאה בלונדון? המצגת הטרנס-אטלנטית מוכנה אבל אתה ממש לא? לא בטוחה שתצליחי לקשור קשרים עסקיים בתערוכה מעבר לים? אנגלית עסקית מלוטשת וטבעית תסייע לכם להצליח, למכור, להוביל ולקשור קשרים כמו שמעולם לא האמנתם שאפשרי עבורכם.

אנגלית עסקית הינה מארג של מיומנויות שפה, פרזנטציה ותקשורת בין-אישית שהפכה לנורמה המקובלת בעולם העסקים והאקדמיה הבינלאומיים. לאמריקאים, אנגלים, אוסטרלים ולעמים אחרים קל להסתגל ולאמץ את כללי הקוד. לעומתם, ישראלים רבים מתקשים בכך.

ישראלים נחשבים לעם שדובר אנגלית ברמה גבוהה, הרבה יותר מעמים רבים באירופה ובאמריקה הלטינית, למשל. אך לרוב מדובר באנגלית מדוברת, עממית ומעט "סחבקית", כמו שאנחנו אוהבים. אנגלית עסקית לעומת זאת, זה סיפור אחר. ישראלים רבים, ביניהם מנכ"לים ומנהלים, פשוט הולכים בה לאיבוד, עושים טעיות מיותרות ו"מפספסים" עסקאות.

אז מדוע חשוב לדעת אנגלית עסקית, אתם שואלים? שאלה טובה. בכפר הגלובלי בו אנו חיים, אנגלית עסקית הפכה מזמן מלוקסוס לחובה. רבים מאתנו יודעים זאת, אבל חוששים שבגילם, הם לנצח יהיו "תקועים" עם אנגלית עממית. אלו חששות מאד שכיחים במקומותינו, אבל הם פשוט לא נכונים. אנגלית עסקית היא חובה והיא ניתנת ללימוד. אבל מדוע היא כל כך חשובה?

להלן מספר דוגמאות: מנכ"ל שמנסה לחדור לשווקים בינלאומיים חייב לצלוח את מחסום השפה על מנת לשווק את שירותי החברה. בעלת עסק שמעוניינת למכור את מוצריה מעבר לים תתקשה בכך ללא המיומנויות ואוצר המילים המתאימים לנטוורקינג ולקידום מכירות. עובד שמעונין למצוא עבודה מאתגרת בחו"ל, או להשתלב בחברה גלובלית כאן בארץ, חייב להוכיח שליטה בשפה עסקית באנגלית, הן בתחום ההתמחות שלו והן באופן כללי. כנ"ל לגבי הדוקטורנטית שמחפשת קשרים באוניברסיטאות ובמכוני המחקר השונים.

כיום, אנגלית עסקית נתפשת כמיומנות must have במגזר העסקי, הציבורי והאקדמי. לעיתים קרובות, מדובר בהבדל בין התקדמות לעמידה במקום, בין הצלחה לכישלון, בין פתיחת הדלת לסגירתה. החדשות הטובות? אנגלית עסקית ניתנת ללמידה, וזה יכול להיות אפילו קל, מהיר ומהנה.

לשיחת ייעוץ עם רונית ארזי, מורה לאנגלית עסקית, צרו קשר בטלפון 054-804499 או בדוא"ל ronit@ronitarazi.co.il. למדו אנגלית בקלי קלות!

מאמרים
לימוד אנגלית עסקית

גם אנשים שאינם נוסעים לחו"ל במסגרת רילוקיישן אך נדרשים להתכתב ולדבר עם גורמים עסקיים ורשמיים בחו"ל מכירים את בעיית השפה

קרא עוד »
לימודי אנגלית עסקית
מאמרים
לימוד אנגלית למתקדמים 

השפה האנגלית אינה מפסיקה להתפתח. המילים משתכללות ומקבלות משמעויות אחרות ותמיד ניתן לשפר את הדיבור, הקריאה והכתיבה שלנו. אם אתם

קרא עוד »
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support