אודות

שמי רונית ארזי

שלום, שמי רונית ארזי, מורה לאנגלית עסקית. נעים להכיר.

בשלב כלשהו בחיי הבנתי שהיעוד שלי הוא להדריך וללמד. מרגע זה חיפשתי דרך להעביר ידע בשיטה בה אני הייתי רוצה ללמוד. אני מאמינה שמי שלומד בצורה המתאימה לו, מגיע לתוצאות.

גדלתי בבית דובר גרמנית. אני בוגרת האוניברסיטה העברית בספרות אנגלית ותרבות צרפת. במהלך השנים התגוררתי בגרמניה, צרפת ואנגליה.

את תחום ייעוץ התדמית גיליתי בארה"ב בשנות השמונים ונשביתי בקסמיו. היות ובארץ הוא עוד לא היה מוכר כלל החלטתי "לייבא אותו" לכאן. ב-1985 הקמתי את קולור מי ביוטיפול ישראל בע"מ (Color Me Beautiful Israel Ltd) שבמהרה הפכה לחברת דמות בע"מ, ועסקה בייעוץ תדמית אישית ותרבות עסקית. חברת דמות העניקה שרותי ייעוץ תדמית ותרבות עסקית לחברות ציבוריות, למשרדי ממשלה, בנקים, חברות פרטיות ואנשים מהמגזר הפרטי.

במהלך עבודתי נתקלתי באנשי עסקים ומנהלים ישראלים רבים, המרגישים נבוכים בבואם לדבר אנגלית. כשראיתי אותם "שוברים שיניים", החלטתי לשלב אהבה נוספת – התחלתי ללמד אנגלית עסקית עם היבט תדמיתי לאנשי עסקים ולבכירים – ומאז, בהדרגה, זה נהפך ונהיה תחום עיסוקי העיקרי.

מסיבת קוקטייל, ביקורת על טור שהתפרסם בניו-יורקר, פרזנטציה עסקית או סתם שיחה ידידותית עם שכן לטיסה, בכל אחד מהמקרים הללו קיים רצון לדבר מתוך הרגשת נוחות וביטחון. על מנת למצוא את הביטחון הזה יש להבין שהמילה המדויקת פחות חשובה. מה שחשוב זו הדרך שבה היא נאמרת. אם תרגישו נוח בתוך השפה, השפה תרגיש נוח אתכם.

כפי שכתבתי בהתחלה, לחלוק ידע זאת האהבה הגדולה שלי, חלום שהגשמתי, פרויקט חיי. אתם מוזמנים להצטרף.

לעסק מצליח יותר

לניהול טוב יותר השאר פרטים

לימודי אנגלית עסקית - היתרונות

הצורך

אנגלית עסקית מלוטשת וטבעית תסייע לכם להצליח

הזמן

הליך ממוקד וייחודי מאפשר לימוד מעמיק של היסודות החשובים באמת

הייחודיות

תוצאות משביעות רצון.

המטרה

ניהול תהליכי קידום עצמי ויצירת קשרים (כולל נטוורקינג) באנגלית